Hjem

Kontakt en av våre kjekke medarbeidere

Du er velkommen til oss.

Du er selvsagt velkommen til oss når det måtte være. Søker du en av medarbeiderne våre, finner du telefonnummer og e-postadresser til et utvalg under her. Du kan også ringe sentralbordet som setter deg i kontakt med riktig person.​

Hovedkontor
Langmyra 6, 4344 Bryne
Kontor i Oslo
Ulvenveien 82, 0581 Oslo
Kontor i Ålesund
Keiser Wilhelmsgate 22, 6003 Ålesund
Åpen
Mandag
06:30 - 16:00
Tirsdag
06:30 - 16:00
Onsdag
06:30 - 16:00
Torsdag
06:30 - 16:00
Fredag
06:30 - 16:00
Lørdag
*Stengt (24/7 chat)
Søndag
*Stengt (24/7 chat)

Administrasjon

Managing Director / CEO
Børre Lobekk

Enorm drive, sterk kommersiell teft og mellommenneskelige egenskaper kjennetegner Børre.

Telefon (+47 48 15 47 15)
borre@nordicsteel.no
COO - Ass. Managing Director
Bjørnar Huru

Omtanke for folk og bedriften. Styrer driften hver dag, alltid med et smil på lur.

Telefon (+47 93 03 33 18)
bjornar@nordicsteel.no
Chief Financial Officer
A. Pierre Hatjoullis

Solid kontroll på alt han foretar seg. Pierre er ansvarlig for økonomien i hele konsernet.

Telefon (+47 926 99 933)
pierre@nordicsteel.no
Supply Chain Manager
Line Steinnes

Leder alle morgenmøter og vet det meste om innkjøp og leveranser.

Telefon (+47 93 27 93 40)
line@nordicsteel.no
Head of Sales Dept.
Per Gunnar Rønning

Gleder seg alltid til å gå på jobb. Per er usedvanlig glad i å møte mennesker.

Telefon (+47 90 15 31 82)
per@nordicsteel.no
Head of Projects
Harald Moi

Har mange baller i lufta som prosjektsjef og håndballtrener. Harald snakker godt jærsk, alltid.

Telefon (+47 908 26 491)
harald.moi@nordicsteel.no
Regional Manager East
Torjus Ulsaker

Torjus har lang erfaring fra bygg- og anleggsbransjen, og solid bakgrunn fra Norges største entreprenører.

Telefon (+47 997 02 553)
torjus@nordicsteel.no
Head of HVAC Dept.
Thor Erik Hebnes

Ingen kan mer om kanaler og ventilasjon – altså HVAC, enn Hebbe. Det er det vi kaller han hos oss.

Telefon (+47 92 62 38 10)
thor.erik.hebnes@nordicsteel.no
Head of Infrastructure Dept.
Bjørn Erik Ualand

Kunnskapsrik og engasjert i absolutt alt innenfor samferdsel. Liker å bli med på nye prosjekter.

Telefon (+47 95 71 50 15)
beu@nordicsteel.no
Head of Technical Dept.
Tom Rosland

Kan tegne de mest utrolige ting. Trener karate, men snill som et lam.

Telefon (+47 97 55 07 56)
tom@nordicsteel.no
QHSE Manager
Kjetil Austrått

Sannsynligvis vår høyeste mann. Bryr seg om alle og er alltid tilgjengelig.

Telefon (+47 97 55 89 81)
kjetil@nordicsteel.no

Salg- og prosjektavdeling

Document Controller
Audhild T. Undheim

Solid i alt hun gjør. Dette er viktig i Audhilds jobb som ansvarlig for dokumentasjon.

Telefon (+47 48 21 97 09)
audhild@nordicsteel.no
Project Engineer
Marie Egeland

Erfaren prosjektingeniør med tung kompetanse fra bransjen. Marie er alltid klar for nye prosjekter.

Telefon (+47 47 34 92 77)
marie@nordicsteel.no
Senior Sales Engineer
Atle Lie-Handeland

Svært allsidig prosjektleder og kalkulatør hos oss. Atle er positiv og alltid med på alt.

Telefon (+47 40 60 70 78)
atle@nordicsteel.no
Senior Project Manager
Jarl Ove Andersen

Stort eller smått, trygge og solide Jarl Ove fikser stålleveranser til alle bransjer.

Telefon (+47 92 05 27 96)
jarlove.andersen@nordicsteel.no
Senior Project Manager
Thorbjørn Jensen

En av våre mest erfarne prosjektledere. Tryller frem ting i stål du ikke visste fantes.

Telefon (+47 907 59 380)
thorbjorn.jensen@nordicsteel.no
IWT-Welding Coordinator
William T. Boomer

Det William ikke kan om sveising, er ikke verdt å kunne. Han er vår sveisekoordinator og har kontroll på det meste.

Telefon (+47 92 22 36 61)
william@nordicsteel.no
Area Sales Manager
Ola André Synes

Lang erfaring fra maritim næring i både inn- og utland. Ola-Andre er tett på bransjen fra vårt kontor i Ålesund.

Telefon (+47 99 63 95 04)
oas@nordicsteel.no
Senior Sales Engineer
Christopher Vold

En solid og kunnskapsrik prosjektleder med lang erfaring fra bransjen som alltid har et smil på lur.

Telefon (+47 93 03 10 41)
cv@nordicsteel.no
Administrasjonsmedarbeider
Ingvild Thu

God kontroll i alt hun gjør. Kjekk, positiv og imøtekommende.

Telefon (+47 48 26 46 67)
ingvild@nordicsteel.no

Markedsavdeling

Head of Communications and Sustainability
Kjersti Sandvik Bernt

Brenner for kommunikasjonsfaget. Kjersti er svært lett å snakke med. Hun gjør kompliserte budskap enkle og lettfattelige.

Telefon (+47 41 20 82 78)
kjersti@nordicsteel.no
Head of Marketing
Mathias Hult - Head of Marketing - Nordic Steel Group
Mathias Hult

Blir aldri lei av å lære nye ting innen markedsføring. Har en smittsom latter som du blir glad av.

Telefon (+47 41 34 02 71)
mathias@nordicsteel.no
Marketing Consultant (CRM)
Magnus Haga Kvale

Flink til å bygge relasjoner med kunder og få dem til å føle seg ivaretatt.

Telefon (+47 48 26 60 69)
magnus@nordicsteel.no

Send oss en melding
og få svar i dag.

Vi svarer på henvendelsen din så fort vi kan. Har du behov for rask hjelp, anbefaler vi deg å kontakte oss på telefon uavhengig av åpningstider.
Mathias Hult
Head of Marketing
Thank you! Your submission has been received!
Oops! Something went wrong.